jesteś tu: Duszpasterstwo Ministrantów > Wydarzenia

ARCHIDECJEZJALNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ MINISTRANTÓW


ARCHIDECJEZJALNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ MINISTRANTÓW

ELIMINACJE GRUPA „A”
Sala sportowa MOSiR Kozłowa Góra - 11.03.2012r.


Parafia MBNP i Św. Rozalii w Maciejkowicach – Parafia Św. Pawła Zabrze - Pawłów 0 : 6
Krzysztof Fic – 3
Tomasz Copik – 1
Adam Fic – 1
Piotr Majcher – 1

Parafia Krzyża Św. w Tychach Czułowie – Parafia Narodzenia im. Jana Chrzciciela Tychy Cielmice0 : 4
Artur Germanek – 2
Mateusz Germanek – 2


Parafia MBNP i Św. Rozalii w Maciejkowicach – Parafia Narodzenia im. Jana Chrzciciela 0 : 3
Artur Germanek – 1
Mateusz Germanek – 1
Marian Glenszczyk – 1


Parafia Św. Pawła Zabrze - Pawłów – Parafia Krzyża Św. w Tychach Czułowie5 : 0
Krzysztof Fic – 2
Marcin Borkert – 2
Adam Fic – 1

Parafia MBNP i Św. Rozalii w Maciejkowicach – Parafia Krzyża Św. w Tychach Czułowie0 : 4

Wojciech Kurek – 2
Artur Bąk – 1
Mateusz Rządza – 1

Parafia Św. Pawła Zabrze - Pawłów – Parafia Narodzenia im. Jana Chrzciciela Tychy Cielmice3 : 0
Krzysztof Fic – 2
Piotr Majcher – 1



TABELA KOŃCOWA
Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Parafia Św. Pawła Zabrze - Pawłów 3 9 14-0
2. Parafia Narodzenia im. Jana Chrzciciela

Tychy Cielmice

3 6 7-3
3. Parafia Krzyża Św. w Tychach Czułowie 3 3 4-9
4. Parafia MBNP i Św. Rozalii

w Maciejkowicach

3 0 0-13




Składy drużyn:


Parafia Św. Pawła Zabrze - Pawłów - Michał Bek, Marcin Borkert, Tomasz Copik, Adam Fic, Krzysztof Fic, Piotr Majcher, Szymon Turczyński, Rafał Wita.

Parafia Narodzenia im. Jana Chrzciciela Tychy Cielmice – Mateusz Szojda, Marian Glenszczyk, Artur Germanek, Bartłomiej Germanek, Mateusz Germanek, Michał Szojda, Jakub Parysz

Parafia Krzyża Św. w Tychach Czułowie – Artur Bąk, Adam Bąk, Karol Drabik, Kamil Juskowiak,Mateusz Rządza, Wojciech Kurek, Rafał Bartusiak,Maciej Frycowski, Mikołaj Frycowski

Parafia MBNP i Św. Rozalii w Maciejkowicach – Eryk Dobosz, Sebastian Szewczul, Wiktor Gut,Paweł Kowalczyk, Konrad Kuczera, Tomasz Tumulka.


ELIMINACJE GRUPA „B”

sala sportowa MOSiR Kozłowa Góra - 11.03.2012r.

Parafia Św. Urbana w Paniówkach - Parafia Św. Michała Archanioła Skrzyszów 0 : 4

Adrian Krzystała - 2

Bogusław Mołdrzyk – 1

Denis Marcisz – 1

Parafia MBR w Chropaczowie - Parafia Św. Michała Archanioła Skrzyszów 2 : 1

Jakub Kowolik – 2 Patrykn Marcisz – 1

Parafia MBR w Chropaczowie - Parafia Św. Urbana w Paniówkach 9 : 1

Jakub Kowolik – 5 Marcin Wilk – 1

Dariusz Doza – 3

Piotr Wrona – 1

TABELA KOŃCOWA

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Parafia MBR w Chropaczowie 2 6 11 - 2
2.

Parafia Św. Michała Archanioła
Skrzyszów

2 3 5 - 2
3. Parafia Św. Urbana w Paniówka 2 0 1 - 13


Składy drużyn:

Parafia MBR w Chropaczowie - Jakub Grochola, Tomasz Nowak, Kamil Solich, Piotr Wrona, Dariusz Doza, Jakub Kowolik

Parafia Św. Michała Archanioła Skrzyszów – Adrian Krzystała, Bogusław Mołdrzyk, Gabriel Gomularz, Jakub Czuda, Kacper Karkoszka, Daniel Przybyla, Mateusz Piechaczek, Patryk Marcisz, Denis Marcisz, Bartłomiej Gawliczek

Parafia Św. Urbana w Paniówka – Maciej Domin, Paweł Domin, Dawid Kaczmarczyk, Jakub Nocoń, Remigiusz Skoczyński, Marcin Wilk, Błażej Gatner



ELIMINACJE GRUPA „C”

Sala sportowa GKS Olimpia- 11.03.2012r.

Parafia Tysiąclecia Katowice – Parafia NMP Matki Kościoła Rogoźna 0 : 0

Parafia Św. Apostołów Piotra i Pawła w Kamieniu – Parafia Opatrzności Bożej 2 : 0

Łukasz Gdowie – 1

Marek Trembaczowski – 1

Parafia M Parafia Opatrzności Bożej Katowice Zawodzie – Parafia Tysiąclecia Katowice 1 : 2

Paweł Pilecki – 1 Daniel Michał - 1

Kamiński Paluch – 1

Parafia NMP Matki Kościoła Rogoźna – Parafia Św. Apostołów Piotra i Pawła w Kamieniu 1 : 0

Paweł Szwiok – 1

Parafia Tysiąclecia Katowice – Parafia Św. Apostołów Piotra i Pawła w Kamieniu 1 : 1

Paweł Pilecki – 1 Marek Trembaczowski – 1

Parafia NMP Matki Kościoła Rogoźna – Parafia Opatrzności Bożej 3 : 0

Paweł Szwiok – 2

Marcin Biłke – 1

TABELA KOŃCOWA

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Parafia NMP Matki Kościoła Rogoźna 3 7 4 - 0
2. Parafia Tysiąclecia Katowice 3 5 3 - 2
3.

Parafia Św. Apostołów Piotra i Pawła w
Kamieniu

3 4 3 - 2
4.

Parafia Opatrzności Bożej
Katowice Zawodzie

3 0 1 - 7

Składy drużyn:

Parafia NMP Matki Kościoła Rogoźna - Marcin Biłke, Adam Biłke, Paweł Szwiok, Filip Gabryszewski,

Kacper Szura, Szymon Norbuf, Jarosław Mazur, Bartosz Picz, Szymon Radecki, Michał Radecki, Patryk Ciemięga, Łukasz Kopiec, Paweł Tyda.

Parafia Tysiąclecia Katowice - Daniel Kamiński, Miłosz Mastalerz, Michał Paluch, Piotr Wójcik, Kamil Jurski, Jakub Moś, Bartłomiej Moś, Jakub Kwitek, Paweł Bąk, Wojciech Mendakiewicz, Krzysztof Gęszczak.

Parafia Św. Apostołów Piotra i Pawła w Kamieniu - Michał Balon, Krzysztof Łapanowski, Łukasz Gdowie, Marek Trembaczowski, Dawid Szydło, Kamil Działach.

Parafia Opatrzności Bożej Katowice Zawodzie - Jakub Świątek, Kamil Bereś, Paweł Pilecki, Aleksander Burzyński, Paweł Kuc, Paweł Jaromin, Michał Mamcarz, Fabian Włosiński, Bartosz Fryszczuk, Marek Borowy, Karol Orzeł, Tadeusz Dudek.



ELIMINACJE GRUPA „D”

Sala sportowa GKS Olimpia- 11.03.2012r.

Parafia MBNP i Św. Piusa X Ruda Śląska – Parafia NSPJ Niedobczyce 1 : 0

Dominik Wawrzyn – 1

Parafia pw. Św. Ludwika Króla w Panewnikach – Parafia NSPJ w Bieruniu Nowym 0 : 1

Dawid Kasperski – 1

Parafia MBNP i Św. Piusa X Ruda Śląska – Parafia NSPJ w Bieruniu Nowym 1 : 0

Dominik Wawrzyn – 1

Parafia NSPJ Niedobczyce – Parafia pw. Św. Ludwika Króla w Panewnikach 3 : 0

Szymon Zdanio – 3

Parafia MBNP i Św. Piusa X Ruda Śląska – Parafia pw. Św. Ludwika Króla w Panewnikach 1 : 2

Dominik Wawrzyn – 1 Jan Dunaszewski – 2

Parafia NSPJ w Bieruniu Nowym – Parafia NSPJ Niedobczyce 1 : 2

Dawid Kasperczyk – 1 Szymon Durczok – 1

Sebastian Pawlus – 1

TABELA KOŃCOWA

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki
1.

Parafia MBNP i Św. Piusa X Ruda
Śląska

3 6 3 - 2
2. Parafia NSPJ Niedobczyce 3 6 5 - 2
3. Parafia NSPJ w Bieruniu Nowym 3 3 2 - 3
4.

Parafia pw. Św. Ludwika Króla
w Panewnikach

3 3 2 - 5


Składy drużyn:

Parafia MBNP i Św. Piusa X Ruda Śląska – Damian Skowronek, Dawid Gruczek, Łukasz Solich,

Piotr Więckiewicz, Dominik Wawrzyn, Dawid Heider, Paweł Gruczek, Łukasz Gul.

Parafia NSPJ Niedobczyce - Szymon Zdanio, Szymon Durczok, Jakub Radecki, Sebastian Pawlus, Tymoteusz Woźniak, Rafał Jobczyk, Michał Kozik, Dominik Łucki, Ryszard Kałuziński, Dawid Herc, Jakub Winsławski, Marek Skowron

Parafia NSPJ w Bieruniu Nowym – Paweł Gawlik, Krzysztof Wołczyk, Kacper Szafrański, Szymon Adamus, Mateusz Majeran, Dawid Kasperczyk.

Parafia pw. Św. Ludwika Króla w Panewnikach – Wojciech Widera, Jan Dubaszewski, Robert Przyklenk, Paweł Poniatowski, Roch Wójtowicz, Daniel Bednarski.


FINAŁ

sala sportowa GKS Olimpia - 11.03.2012r.


Parafia Św. Pawła Zabrze – Pawłów – Parafia NMP Matki Kościoła Rogoźna 3 : 0

Adam Fic – 2

Piotr Majcher – 1

Parafia MBR w Chropaczowie – Parafia Św. Piusa X Ruda Śląska 1 : 1

Dariusz Doza – 1 Dominik Wawrzyn – 1

Parafia Św. Pawła Zabrze – Pawłów – Parafia MBR w Chropaczowie 6 : 1

Krzysztof Fic – 3 Jakub Kowolik – 1

Piotr Majcher – 3

Parafia NMP Matki Kościoła Rogoźna – Parafia MBNP i Św. Piusa X Ruda Śląska 2 : 0

Adam Biłke – 1

Marcin Biłke – 1

Parafia Św. Pawła Zabrze – Pawłów – Parafia MBNP i Św. Piusa X Ruda Śląska 2 : 0

Adam Fic – 2

Parafia MBR w Chropaczowie – Parafia NMP Matki Kościoła Rogoźna 2 : 2

Dariusz Doza – 2 Marcin Biłke – 2

TABELA KOŃCOWA

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Parafia Św. Pawła Zabrze - Pawłów 3 9 11 - 1
2. Parafia NMP Matki Kościoła Rogoźna 3 4 4 - 5
3. Parafia MBR w Chropaczowie 3 2 4 - 9
4. Parafia MBNP i Św. Piusa X Ruda Śląska 3 1 1 - 5

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE

Najskuteczniejszy Strzelec:

-Adam FIC - Parafia Św. Pawła Zabrze – Pawłów - 4 bramki

-Piotr MAJCHER - Parafia Św. Pawła Zabrze – Pawłów - 4 bramki

Najlepszy Bramkarz

-Rafał WITA - Parafia Św. Pawła Zabrze – Pawłów

Najlepszy zawodnik w drużynie Parafii NMP Matki Kościoła Rogoźna

- Marcin BIŁKE

Najlepszy zawodnik w drużynie Parafii MBR w Chropaczowie

- Jakub KOWOLIK

Najlepszy zawodnik w drużynie Parafia MBNP i Św. Piusa X Ruda Śląska

- Dominik WAWRZYN

Składy drużyn:

Parafia Św. Pawła Zabrze - Pawłów - Michał Bek, Marcin Borkert, Tomasz Copik,Adam Fic, Krzysztof Fic, Piotr Majcher, Szymon Turczyński, Rafał Wita.

Parafia MBR w Chropaczowie - Jakub Grochola, Tomasz Nowak, Kamil Solich, Piotr Wrona,Dariusz Doza, Jakub Kowolik

Parafia NMP Matki Kościoła Rogoźna - Marcin Biłke, Adam Biłke, Paweł Szwiok, Filip Gabryszewski,Kacper Szura, Szymon Norbuf, Jarosław Mazur, Bartosz Picz, Szymon Radecki, Michał Radecki, Patryk Ciemięga, Łukasz Kopiec, Paweł Tyda.

Parafia MBNP i Św. Piusa X Ruda Śląska – Damian Skowronek, Dawid Gruczek, Łukasz Solich, Piotr Więckiewicz, Dominik Wawrzyn, Dawid Heider, Paweł Gruczek, Łukasz Gul.



© A.D. 2003-2013 Redakcja ministranci.archidiecezja.katowice.pl